O nas


AMPLUS
Pajor Spółka Jawna
ul. Klonowa 8,
95-054 Ksawerów

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, KRS: 0000329982
NIP: 7312001823, REGON: 100678147

tel.: +48 42 215 82 66
e-mail: poczta@amplus.pl


Siedziba firmy AMPLUS


Jesteśmy nowoczesnym, prywatnym przedsiębiorstwem z ponad 40-letnią tradycją. Oferujemy szeroki asortyment dodatków krawieckich z tworzyw sztucznych, takich jak: wieszaki, klamry, stopery, karabińczyki, regulatory, końcówki, itp.

Naszym firmowym produktem są wieszaki odzieżowe

Posiadając wieloletnie doświadczenie w produkcji wieszaków oraz rozeznanie w potrzebach rynku, dysponujemy najszerszą ofertą w kraju (ponad 100 wzorów). Wytwarzamy wieszaki wszystkich typów: do odzieży ciężkiej, lekkiej, dziecięcej i niemowlęcej, wieszaki do spódnic, spodni, bielizny, galanterii ubraniowej i obuwniczej oraz wieszaki do opakowań foliowych i kartonowych. Oferujemy wieszaki z tworzyw i w kolorach wybranych przez klienta oraz możliwość profesjonalnego ich zaopatrzenia w logo w postaci kolorowego nadruku, naklejki bądź termodruku. W naszej ofercie znajdują się również ubraniowe wieszaki drewniane do uniwersalnych zastosowań, w tym wieszaki specjalne: dla hoteli, z tworzywa ABS, pokrywane powłoką Soft Touch czy też ręcznie zdobione techniką decoupage wieszaki dekoracyjne.


Swoją ofertę adresujemy do szerokiego spektrum odbiorców, poczynając od wielkich firm odzieżowych poprzez sieci handlowe, skończywszy na małych przedsiębiorstwach konfekcyjnych oraz klientach indywidualnych. Udaje nam się także z sukcesem eksportować nasze produkty. Powiększamy nieustannie możliwości produkcyjne oraz różnorodność naszej oferty zwracając uwagę na jakość, nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność. Staramy się przy tym zachować przystępność cen, która jest jednym z naszych największych atutów.

Salon sprzedaży AMPLUS